Co było pierwsze: jajko czy kura?
20.jpg

Na naszych kartkach na Wielkanoc panuje wiosenny freestyle - uciekające króliki, kury z koszykiem na spacerze, kwitnące bazie, roztańczone w swych akrobacjach króliki czy nawet niespotykany duet na tandemie. Jest kolorowo, z przymrużeniem oka i z humorem - tak, to towar deficytowy i nikogo przygnębienie nie dziwi. Lockdownowe święta, często nie w pełnym składzie lub nie tam, gdzie byśmy chcieli. Umówmy się, że to już ostatni taki raz, ok? Na ten moment możemy wam przesłać trochę energii, ciepła i inspiracji w temacie. Cieszą oko!

Jajka barwione cebulą, to klasyk i w dobie sztucznych barwników przy kasach, jeszcze bardziej ciągnie nas do tradycji i umiaru w kolorach. Ten duet w palecie ochry i brązu bardzo nam pasuje! (via mermarblog.com).

jajka barwione cebulą


Na niebiesko? Babcia spadnie z krzesła przy stole, ale my w imię równości i miłości, lubimy każdy kolor. Bez forów! Niebieskie jajo zagościć też może na stole, zwłaszcza, że błękity zawdzięcza jagodom, wodzie i odrobinie octu. (via freutcake.com)

jajka wielkanocne


Uszy na stół! Czymś w Wielkanoc trzeba zająć dzieciaki i siebie - co powiecie na zajęczy duet z niepotrzebnych rolek? Akurat tych po ręcznikach papierowych wam nie zabraknie. Pełna wolność w ubraniu jegomości, byle uszy sterczały czujnie. (via mermarblog.com). A może związać uszy z lnianej serwetki by nie zamoczyły się zupie? Takie jajko aż szkoda zjadać. (via lejournaldelamaison.fr)

easter diy

stół wielkanocny


Jaja na drzewie. Śladem skandynawskich stylistów wieszamy je na gałęziach i badylach, koniecznie w szklanych wazonach. Króluje tu raczej umiar i stonowane kolory, a nie wielkanocny styl eklektyczny rodem z Poczty Polskiej. Wazon na środek, kilka piórek na lniany obrus i mamy to! (via thehousethatlarsbuilt.com, nordicday.blogspot.cz; countryliving.com)

scandi easter

wielkanocne deko
easter diy


Kartki wielkanocne Pieskot. Kochamy je wszystkie: te uszate, pierzaste, jajeczne. Artystyczne kartki są już same w sobie ozdobą, oprzyjcie je o wazon, czy przyklejcie washi tape do ściany. Ale najważniejsze: znajdźcie czas by chwycić za długopisy, pióra, ołówki i prześlijcie wielkanocne życzenia najbliższym oraz tym, którzy może tak bliscy nie są, ale przez lockdown nie widzieliście ich już od miesięcy. Kolega z pracy? Nauczycielka ze szkoły? Zapomniana ciocia? Pieskot łączy.

kartki pieskot

kartki na wielkanoc

kartki pieskot na wielkanoc


Chmura tagów
Kategorie blog
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl