Cześć supermatko!
26.jpg

Rysunek jest wart tysiąc słów, czasem tych słów wcale nie potrzeba, ilustratorki wiedzą to doskonale. Mamy, która są malarkami, graficzkami, ilustratorkami mogą kadry macierzyństwa uchwycić kreską, a nie tylko kolejnym zdjęciem, do kolekcji w smartfonie. Humor, trafny szkic, celne słowo. Oto kilka ilustratorek, które dzielą się doświadczeniem rodzicielstwa niczym dobrym komiksem. Pieskot poleca...

@sketchymama

Ilustratorka z Kornwalii dzieli się rysunkami jakby wprost wyjętymi z podręcznego brulionu, kreską narysowaną między obiadem a próbą posprzątania domu. Dużo w nich czułości, spojrzenia na nas z perspektywy dziecka. 

ilustracje pieskot
ilustracje pieskot


@common_wild

Pocieszające, że niezależnie od szerokości geograficznej wszystkie mamy mierzą się z tymi samymi wyzwaniami. Przenosi je na papier Paula z Australii. Bezsenne noce, żonglowanie między domem a powrotem do pracy, znacie to?

ilustracje pieskot

ilustracje pieskot

ilustracje pieskot


@manondejung

Hej mamo z Amsterdamu! Stylu Manon nie da się podrobić, jej rysunki hipnotyzują. Czy to kwestia kropek, czy tego, że z taką czułością i szczerością portretuje bycie matką?

pieskot ilustratorki

pieskot ilustratorki

pieskot ilustratorki


@elenaskoreyko

Kanadyjka w Anglii. I czarodziejka, która w zwykłych momentach odnajduje magię. Zobaczcie jakie cuda wyczarowuje z papieru, to się nazywa królowa detalu. Zastanawia jak to wszystko robi przy małych dzieciakach u boku.

ilustratorzy pieskot

pieskot blog

@mroux

Kobieta wielu talentów, która przypomina nam, że siła kobiet to nie tylko hasło na transparencie. Czasem wesoło, czasem smutno, samo życie na jej rysunkowym instagramie.

mroux rysunki pieskot

mroux pieskot


***

Na zbliżający się Dzień Matki po pierwsze: pogratulujcie sobie, bo jesteśmy mamami superbohaterkami, tylko bez peleryn. A po drugie, jeśli macie je w życiu, zadzwońcie do mam, wpadnijcie z wizytą lub wrzućcie do skrzynki jedną z naszych ilustrowanych kartek artystycznych. Pieskot kartki na Dzień Matki, którą wybieracie?

pieskot kartki na dzień matki

pieskot kartki na dzień matki

pieskot kartka na dzień matki
Chmura tagów
Kategorie blog
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl