Domowa galeria sztuki.
14.jpg


Podobno na wiosnę remonty rozkwitają w naszych domach gęściej niż tulipany w ogródkach, potrzeba zmian to rzecz zrozumiała, zwłaszcza, że przyszło nam ponad normę wpatrywać się w ściany mieszkań podczas zdalnej pracy i zdalnego relaksu. Mała zmiana, niekoniecznie remont, działa jak łyk świeżego powietrza. Przemeblowanie, kilka nowych kwiatów i trochę sztuki na ścianie. I tu macza palce, albo jak kto woli łapy, Pieskot serwując wam wiosenny bukiet złożony z kartek na różne okazje. Kartki na ścianie jako dekoracja? Proszę bardzo.

Potrzebujecie jedynie kartek Pieskot, taśmy Washi Tape oraz nożyczek. Możecie mieszać je kolorystycznie zestawiając kartki na ślub, na dzień mamy czy wybierając te z naszego działu „cool”. Mogą mieć wspólny mianownik w postaci wzoru (na przykład kwiatów), a mogą być kompletnie różne. Twórzcie geometryczne wzory lub przypadkowe kolaże, byleby na ścianie rozkwkitł kolor i energia.

Cudowne jest to, że jak wam się znudzi, sięgniecie po kolejne kartki artystyczne. A wcześniej odwiedzicie pocztę, by ścienną sztukę wysłać w świat do bliskich.

kartki Pieskot

kartki Pieskot

kartki Pieskot

kartki Pieskot

kartki Pieskot

fot. Lidia Dzwolak.

Chmura tagów
Kategorie blog
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl