Flower power - kwiatowe prezenty na Dzień Kobiet.
10.jpg

Dziś kilka pomysłów na botaniczny prezent dla kogoś lub siebie samej. Dobrze się składa, 8 marca…Tropimy więc kwiaty i bynajmniej nie na łące.

*

Among the Flowers Apothecary. Taki prezent przyjmiemy z otwartymi ramionami, to coś więcej niż estetycznie zapakowane ekokosmetyki. Olejki do masażu, kremy czy mgiełki zapachowe z kwiatami zamkniętymi w butelce - zmysłowy ogród na półce!

among the flowers


Yellow Meadow. Kto nie zna? Marka założone przez dwie siostry, które kwiaty i bukiety wprowadziły do naszych domów, a konkretnie na półki szaf. Kimona, spodnie, akcesoria, które przywodzą na myśl wymarzone wakacje florysty. Pragniemy!

yellow meadow
yellow
yellow meadow


Pol / Sztyma /Wolna. Poznańskie trio artystek i przyjaciółek zachwyca kolorem i wzorami, którymi pokrywa talerze z pchlich targów. Może nie są to kwiaty, chociaż seria Koralowce to przecież nic innego jak podwodne bukiety. Zobaczcie jat to genialnie wygląda na ścianie.

magda wolna


MAK1904. Oli Rusak z tej warszawskiej kwiaciarni przy ulicy Mokotowskiej 26 możecie zaufać ślepo jeśli chodzi o dobór i kompozycję bukietu. Stawia na nieoczywiste połączenia, unika florystycznej sztampy. Jest inaczej, jest wiosennie, jest przepięknie. Szykujcie wazony!

mak 1904
mak 1904
mak 1904

Botaniczny tatuaż. Rita Zolotukhina to ukraińska tatuażystka, architekta i wielbicielka flory. Z pasji do botaniki stworzyła autorską metodę tatuażu #liveleaftatoo. Co prawda Rita teraz stacjonuje na Bali, ale może te zdjęcia zachęcą was do przygarnięcia na stałe paprotki czy łubinu.

botaniczny tatuaż
botaniczny tatuaż
botaniczny tatuaż


Kartki Pieskot. Kto powiedział, że wiosny nie można znaleźć w skrzynce? Moc koloru i kwiatów w naszych kartkach urodzinowych czy innych kartkach okolicznościowych, proszę bardzo! Oto florystyczny popis naszych artystów, którzy przesyłają wam prawdziwy flower power do domu. Nie czekajcie na wiosnę, łapcie kartkę Pieskot i ślijcie komuś kwiat. Trwalszy, niż ten w wazonie! Co powiecie na takie bukiety?

kartka pieskot
kartka pieskot na okazję
kartka okazjonalna
kartka pieskot
Chmura tagów
Kategorie blog
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl