Hej Warszawo!
Hej Warszawo!

Turysta zawsze widzi Warszawę inaczej, wyławia z niej smaczki, na które my mieszkając tu lata często obojętniejemy. Uruchamia ciekawość i pokłady cierpliwości - wybaczy korki w południe, smog w powietrzu, architektoniczną kakofonię czule nazwie urbanistycznym eklektyzmem. Odległości mu nie straszne, z radością wita czeluście metra, wskakuje na wiślane promy, rusza z buta ochoczo przez miasto. Taki turysta to złoto. Żeby oszczędzić mu wizyt w cepeliach i straganach gdy rozgląda się za pamiątką, Pieskot wyciąga pomocną dłoń. Oto kilka pomysłów na warszawskie suweniry!

Kartka ilustrowana z Warszawą od Pieskot. Żadnych syrenek z komiksowym żartem ze Starówki. Warszawa broni się designem, kto zna kartki okazjonalne naszych artystów, ten wie. Macie do wyboru letnie i wiosenne wydanie stolicy oraz niestrudzoną syrenę za dnia i w nocy - wszystko od ilustratorki Magdy Paszewskiej.

pieskot kartka dla warszawiaka

 

pieskot kartka ilustrowana z warszawy

 

kartka na okazję Pieskot

 

Notoładnie Studio. Ekipa grafików zapatrzonych w to miasto. Wyczaruje bardzo warszawską torbę na zakupy, plakat czy tablicę. Coś dla fanów stolicy oraz poszczególnych jej dzielnic!

 

pieskot blog
pieskot blog

 

Ryszard Kaja. Kto nie zna plakatów tego artysty? Plakatów z różnych zakątków Polski jest tyle, że można by zrobić trasę objazdowa kraju nad Wisłą tropem prac nieżyjącego już malarza. My na ścianę fana stolicy polecamy Pragę lub majestatyczny Pałac.

 

pieskot Ryszard Kaja artykuł

 

 pieskot o plakacie Ryszarda Kai

 

Wieszak Pałac. Można ten budynek lubić lub nie, obojętnym nikogo nie pozostawia. Symbole stolicy można przekuć w straganiarskie gadżety, a można też potraktować z należytym szacunkiem. Warszawskie bryły znajdziecie w pracach Roberta Szuby. Ahoj Warszawo!

pieskot artykuł

 

pieskot warszawa

 

Na koniec nie zapomnijcie wysłać kartkę z Warszawy, nic tak nie cieszy, jak analogowa pamiątka z wyjazdu w skrzynce.

Chmura tagów
Kategorie blog
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl