Stylowe gadżety dla fanów dwóch kółek.
16.jpg


Rowerowy sezon czas zacząć, dla niektórych nie skończył się on nawet tej zimy. Na ścieżkach przybywa dwóch kółek, bycie świadomym mieszkańcem tej zielonej planety to już nie niszowa filozofia. Kciuki w górę. Dłonie na kierownicę i tropimy cool gadżety, przedmioty westchnień oraz te realne, do nabycia choćby u nas, w Pieskot. Butelki termiczne, wiadomo!

SmartHalo. Niepozorny pokładowy komputer, który łączy się ze smartfonem. Kilka urządzeń w jednym, nawigacja, nocne światełko, alarm antykradzieżowy, prędkościomierz, asystent fitness…Nie, kawy do łóżka nie robi.

smarthalo

smart halo

Fend. Jazda bez kasku? Nawet o tym nie myślcie. I jeśli jedną z wymówek jest to, że jest niewygodny i nie ma go gdzie potem schować, spieszymy z informacją, że składane kaski ( świecące w nocy!) to nie kadr z filmu przyszłości. Właściciele marki Fend po wypadku na rowerze (bez kasku) zapytali setki użytkowników o ich potrzeby i tak powstał oddychający, składany kask. Pierwsza klasa!

kask fend

kask fend

Wieszak na rower. Na korytarzu, w rowerowni, na balkonie…A może tak na pierwszym planie, centralnie w salonie? Zróbcie z jednośladu dzieło sztuki, designerskich wieszaków jest sporo. Nie jest to tani gadżet, ale czego się nie robi dla wiernego towarzysza naszych tras po mieście? Głowa byka czy wieszak-półka, robią wrażenie.

Termos Pieskot. Butelka termiczna, bez tego się na rowery nie ruszamy. I tak, nieskromnie twierdzimy, że termiczne butelki ze stali od Pieskot są najlepsze. Bo są nasze, od serca, wymyślone i zrobione dla Was. I do tego dwie do wyboru. Trzymają ciepło i zimno, więc lemoniada lub herbata - jak kto woli.

butelka termiczna

termos pieskot

pieskot butelka termiczna

Bike Parka. Ktoś to musiał wyprodukować! Pamiętacie pokrowce na samochody? Ah, te Fiaty czule owinięte na noc pod domem. Te pokrowce są i praktyczne (w naszym klimacie) i po prostu fajnie wyglądają.

parka bike

Plakat dla miłośnika kółek. Kierownica jako inspiracja dla artysty - nie jest to przesadą. Jeśli na rower spojrzeć jak na inżynieryjne dzieło sztuki, każda śrubka może być bohaterem plakatu. Oto nasz wybór dla rowerowych fanów.

plakat rowerowy
plakat rowerowy
plakat wall being
Chmura tagów
Kategorie blog
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl