TakaPara & Pieskot - mamy to!
TakaPara & Pieskot - mamy to!

Skoro sztuka wychodzi z muzeum do ludzi, na ekrany komputerów, na koszulki, na ściany...Skoro polscy ilustratorzy goszczą w naszych skrzynkach pocztowych na kartkach Pieskot...to musieliśmy pójść krok dalej. Krok to trafne słowo, oto kroczymy przez miasto w nowych skarpetkach, kolaboracji Taka Para i Pieskot. Przy okazji obalamy parę mitów... 

pieskot skarpetki

 

skarpetki pieskot

Mit numer jeden. Skarpetki chodzą parami. Nic bardziej mylnego, one wprost uwielbiają się gubić, rozdzielać się na rozstajach dróg, magicznie znikać w koszu do prania. Zresztą zapytajcie mamę trójki chłopców, która robi pranie po wakacjach... Dobry news jest taki, że dziś już nikt nie oczekuje od skarpetek by były tekstylnymi bliźniakami. Niech się różnią, niech chodzą nie do pary, TakaPara & Pieskot wspierają je na tej drodze.

pieskot takapara

 

pieskot skarpetki

 

 

Mit numer dwa. Skarpetki muszą pasować do ubrania. A cóż to za skostniały modowy antytrend? Pasować to mogą ewentualnie do naszego humoru. Na pochmurny dzień zaklinamy słońce skarpetkami Rainbow z ilustracją Agaty Królak, a jak mamy ochotę wysiadujemy pod Sejmem dumnie prężąc łydki i tęczę na murku. Nic nikomu do naszych wyborów! 

Gdy nasze nogi i głowy muszą wytrzymać osiem godzin w posępnych biurowcach z betonu i stali i wspominać dawne czasy pracy zdalnej...rozchmurzamy atmosferę parą skarpet Hola i kwiatów kolorem krzyczących autorstwa Susie Hammer. Skarpet się nie chowa, skarpetami się komunikuje!

 

 

Mit numer trzy. Dzielą się na damskie i męskie. Że co? Unisono wołają na głos cały: jesteśmy unisex i kropka. Facet w kwiatach w bucie, kobieta z kurczakami na skarpetkach Chickens na ważnym spotkaniu - przyjmijmy tę różnorodność i wolność skarpetkową ze zrozumieniem i miłością. Let them be free!

O micie, że skarpet nie nosimy do klapek...nawet nie wspomnimy. 

Noście, miksujcie, gubcie i odnajdujcie na dnie szuflady. TakaPara & Pieskot, sztuka wychodzi na ulicę!

zdjęcia i produkcja sesji: Lidia Dzwolak.

Chmura tagów
Kategorie blog
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl