Jak się oświadczyć? Kreatywnie!
12.jpg

Podobno miłość dodaje skrzydeł, ale też nieźle miesza w głowie. Gdy więc przychodzi do oświadczyn bywa różnie - jest szkoła warszawska i otwocka…Tak naprawdę to każda jest dobra, byle z serca. I odwzajemniona. Jedni wolą napisać wiersz (może tak na kartce Pieskot?), inni zaskoczyć drugą połowę na wakacjach, pod palmą, nurkując w ocenie czy wyznając miłość na kinowym ekranie. Oto kilka przykładów oświadczyn, w których poprzeczka kreatywności została postawiona wysoko.

Kineograf. Czyli flipbook - animacja na rogu książki, która wraz z kartkowaniem kartek układa się w historyjkę, pamiętacie? Dziś istnieje już specjalna strona The Flippist, na której znajdziecie gotowe pomysły na animację, która kończy się oczywiście obrazkiem pierścionka. (via: theflippist.com)

flippist


Na maratończyka. Jeśli łączy was oprócz miłości też pasja do biegania, oświadczyny można sobie wybiegać i to dosłownie. Jeśli umiejętnie ustawimy trasę, na mapce ułoży się w napis. Szkoda tylko, że „czy za mnie wyjdziesz” nie jest tak krótkie jak „marry me". (via boredpanda.com.)

marry me


Na dnie oceanu. Kolejny wspólny wypad podwodny może skończyć się czymś więcej, niż spotkaniem wielobarwnej ławicy. W przypadku takich planów na oświadczyny warto zerknąć na prognozy pogody, bo sztorm może nieźle pomieszać w logistyce przedsięwzięcia. Choć pod wodą nie zobaczycie łez wzruszenia, obowiązkowo weźcie aparat do podwodnej fotografii. (via howtheyasked.com)

pieskot will you marry me


Na LEGO. Lubicie układać klocki, może ułożycie sobie razem życie? Patentów na oświadczyny ułożone z kolorowych Lego nie brakuje, zresztą z wersji Duplo też dałoby radę. Najlepszą jednak opcją jest zakup nowego zestawu Wedding Set i subtelny jego placement na stole. Przy okazji, czekamy na uzupełnienie oferty o zestawy dla par nieheteronormatywnych, Pieskot zawsze uważa, że love is love. (via garrettbelmont.com)

oświadczyny lego
zestaw ślubny lego

Na pupila. W grę wchodzi raczej większy czworonóg i to model z nami współpracujący. Pies czy kot? Uwiązana kartka z kokardą, czy wyznanie, które, zupełnie nieświadomy udziału w tej doniosłej akcji, pies aportuje swojej pani…Pupilowi się nie odmawia, weźcie to pod uwagę. (via pinterest.com)

dog wedding proposal


Oświadczyny w skrzynce. Skoro większość naszych działań przeszła w pandemii do świata online, to czemu nie oświadczyć się listownie? Tak rzadko do siebie piszemy, że odejście od smsa na rzecz pięknej kartki okazjonalnej Pieskot znalezionej w skrzynce będzie konkretnym zaskoczeniem. Niech tylko nie zawieruszy się między rachunkami…Poniżej podpowiedź co do wyboru grafiki kartki na ślub.

kartka ślubna pieskot
kartka ślubna pieskot
kartka joanna gębal
Chmura tagów
Kategorie blog
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl