O nas
Pies i Kot

Historia jest prosta. Chcieliśmy kupić piękne kartki świąteczne. Po długich poszukiwaniach doszliśmy do wniosku, że ich nie znajdziemy, dopóki nie wyprodukujemy ich sami. Tak powstał Pieskot.

Przed Wami piękne kartki, zaprojektowane przez młodych polskich artystów, składane, w formacie 15 cm na 15 cm. Wszystkie kartki są w środku czyste, gotowe, żeby wypełnić je Twoimi życzeniami. Każda sprzedawana jest razem z brązową kopertą.

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zamówień, dostępnych wzorów lub naszych artystów.


Kama & Marek

Made in Poland

 


 

Inni o nas

 • Zdala od przedświątecznej gorączki, nad filiżanką dobrej kawy, zadajemy to pytanie Kamilli Komaiszko, założycielce firmy PIESKOT. Przed nami rozsypane kartki z pięknymi ilustracjami polskich ilustratorów, których znamy choćby z wielu publikacji dla dzieci (...)
  Ładne Bebe Zobacz całość
 • Czerwień i burgund, dwie panie z pośladkami w kształcie serca stukają się lampką szampana. Ze smakiem i przymrużeniem oka. Kolejny front - łagodnie przechodzące odcienie tęczy i podpis „PanPanLove”. Na rynku pojawiła się pierwsza w Polsce kolekcja z homoseksualnymi kartkami walentynkowymi (...)
  Co jest grane Zobacz całość
 • Walentynki to święto miłości i nikt nie powiedział, że Kupidyn w swoim arsenale strzał nie ma tych, które sprawiają, że mężczyzna pokocha mężczyznę, a kobieta kobietę. Dla tak trafionych i nie tylko polskie studio projektowe PiesKot przygotowało walentynkowe propozycje kartek (...)
  NOIZZ Zobacz całość
 • Podarowana komuś kartka zatrzymuje czas, utrwala emocje i chwile, które warto zapamiętać. Jest przez to trochę niepraktyczna, ale i luksusowa. Gdy jest ładna, przyjemnie ilustrowana, zostaje na pamiątkę miłych i ważnych chwil. A dla Pieskot ilustrują najlepsi polscy ilustratorzy i designerzy (...)
  Kikimora Zobacz całość

 


 

Kontakt

Pieskot Kamilla Komaiszko
ul. Hołówki 3/69
00-749 Warszawa

e-mail: kot@pies-kot.com

tel. +48 502 066 373

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl